Jesienne spotkanie piwowarów w Lumberjacku

Zapraszamy na jesienne pogawędki przy piwie
Lumberjack, ul. Ofiar Oświęcimskich 17, Wrocław

25.11.2018 (niedziela), godz. 17:00

Wymiana doświadczeń, pogłębienie wiedzy o zaletach i wadach swojego piwa, a przede wszystkim znakomita okazja do zawarcia nowych znajomości oraz podtrzymania starych 🙂

Warunki uczestnictwa:

– przygotowanie na spotkanie 4 x 0,5 l piwa z wybranej przez Ciebie warki do degustacji przez zgromadzonych piwowarów domowych. Jeśli masz jakieś piwo zepsute, które chciałbyś skonsultować pod kątem „dlaczego tak się stało”, to weź też jedną butelczynę dodatkowo. Jednak bazą powinny być piwa pijalne 🙂

Wspólnej ocenie przez wszystkich uczestników zostanie poddane 8 ze zgłoszonych piw (wyboru dokonamy wspólnie już po przybyciu na spotkanie), w podziale na 2 grupy degustacyjne – resztę spożyjemy w trakcie piwowarskich rozmów na tematy różne.

Moderator spotkania:
Bartek Kozłowski

Zapisz się na spotkanie za pomocą formularza zgłoszeniowego:

(wszystkie pola wymagane)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spotkania piwowarów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Jesienne spotkanie piwowarów w Lumberjacku

 1. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Proponujemy korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Kot

 2. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony www. Proponujemy atrakcyjne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Kula

 3. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Dys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *