Niedzielna Szkółka Piwowarska w Szynkarni, 12 stycznia 2014 (niedziela), godz. 15.00

Nasz kurs warzenia piwa z zacieraniem w Czeskim Raju w listopadzie odbył się przy pełnej sali, liczymy na równie liczną frekwencję kandydatów na piwowarów na kolejnym spotkaniu. Wprowadzamy urozmaicenie – następna Szkółka odbędzie się w

Szynkarni, na ul. Św. Antoniego 15 we Wrocławiu.

Pokaz warzenia piwa przeznaczony jest głównie dla świeżo upieczonych piwowarów, lub takich, którzy dopiero chcieliby zacząć tę zabawę – przed wsypaniem słodu do wody opowiemy od czego zacząć i co jest potrzebne do warzenia piwa w domu. Każdy uczestnik otrzyma również materiały szkoleniowe – instrukcję jak uwarzyć swoją pierwszą warkę z zacieraniem.

Uwarzymy piwo typu rauchbier, ze słodów skompletowanych na podstawie naszej receptury (wkrótce będzie dostępna do pobrania w tym temacie) przez  sponsora styczniowej Szkółki – sklep Twój Browar.

Liczba miejsc jest ograniczona do 30 – w lokalu wprawdzie jest więcej miejsca, ale pokaz ma cele edukacyjne, zatem tłoku nie może być 🙂

Pokaz jest bezpłatny.

UWAGA! Zapisy już zamknięte, przyjmujemy jednak na listę rezerwową – jeśli ktoś zrezygnuje – damy znać!

Zapisz się na spotkanie za pomocą formularza zgłoszeniowego:

(wszystkie pola wymagane)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pokazy warzenia - szkółka i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *