Piwne Historie FDP – konkurs fotograficzny

Piwne Historie FDP - konkurs fotograficzny

Wrocławska Inicjatywa Piwowarska, Festiwal Dobrego Piwa, Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie,  przy współpracy z Centrum Kultury Zamek oraz firmą Cerevisia; zapraszają do wspólnej zabawy w naszym konkursie fotograficznym „Piwne Historie FDP.” Celem konkursu jest odświeżenie historii Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich i Festiwalu Dobrego Piwa od momentu ich inicjacji, poprzez poszczególne, istotne etapy rozwoju obu imprez, aż do ubiegłorocznej edycji Festiwalu Dobrego Piwa oraz Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich na Stadionie Miejskim, z punktu widzenia uczestnika.

Nadsyłane zdjęcia powinny stanowić subiektywną dokumentację minionych edycji Festiwalu i Warsztatów Piwowarskich, z uwypukleniem zmian i ulepszeń jakie miały miejsce na przestrzeni lat w organizacji tych wydarzeń.

Zwycięskie prace oraz te wybrane przez Jury zostaną zaprezentowane podczas wystawy w czasie 7. Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa (10-12 czerwca 2016) na Stadionie Wrocław.

Każdy, kto uczestniczył w Festiwalu i Warsztatach może przesłać 3 prace, które uważa za najlepsze. Zwycięzcy (1, 2 i 3 miejsce) otrzymają atrakcyjne nagrody, o których poinformujemy w późniejszym terminie. Jak na razie możemy zdradzić tylko tyle, że, jak już wspominaliśmy wyżej, prace zostaną wystawione podczas 7. Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa, a 12 najlepszych prac, wraz z imionami autorów, zostaną opublikowane w kalendarzu piwowarskim na rok 2017, wraz z krótkim komentarzem autora zdjęcia.

Już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów i liczymy na wiele wspaniałych i ciekawych zdjęć, które stworzą unikatową kolekcję „Piwnych Historii FDP.”

NAGRODY!

Przygotowaliśmy dla was następujące nagrody :

– pakiet do Browaru Jedlinka w postaci zwiedzania dla 2 osób, do realizacji w terminie, do 2 miesięcy po Konkursie Fotograficznym; razem z poczęstunkiem i noclegiem w hotelu.
http://www.browarjedlinka.pl
– 20 darmowych wejściówek na Spotkanie Piwowarów Domowych oraz degustację wyśmienitych piw do zgarnięcia. Dla szczęśliwców mamy też koszulki warsztatowe.
– Na podium 3 puchary – tegoroczne kufelki festiwalowe trafią, 12 czerwca, w ręce trzech utalentowanych autorów najwyżej punktowanych zdjęć.
– Zwiedzanie wrocławskiego Browaru Złoty Pies, podczas którego, będziecie mogli zakosztować browarowych specjałów, jak również, spotkać się przy piwku z głównym piwowarem zakładu.
http://www.zlotypies.com

Udanych łowów! Oraz dobrej zabawy w szukaniu zdjęć archiwalnych!

Regulamin do pobrania TUTAJ.
Poniżej formularz  zgłoszeniowy:

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Fotografie

Liczba fotografii (wymagane)

Tytuł fotografii (1) (wymagane)

Data wykonania fotografii (1) /w formacie RRRR-MM-DD - np. 2015-05-02/ (wymagane)

Krótki opis fotografii (1) (wymagane)

Załącz fotografię (1) /format jpg, max 500 kb/ (wymagane)


Tytuł fotografii (2)

Data wykonania fotografii (2) /w formacie RRRR-MM-DD - np. 2015-05-02/

Krótki opis fotografii (2)

Załącz fotografię (2) /format jpg, max 500 kb/


Tytuł fotografii (3)

Data wykonania fotografii (3) /w formacie RRRR-MM-DD - np. 2015-05-02/

Krótki opis fotografii (3)

Załącz fotografię (3) /format jpg, max 500 kb/


(wymagane)
Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i zgadzam się na upublicznienie mojego imienia i nazwiska w charakterze podpisu wystawianej pracy, przy ogłoszeniu wyników konkursu fotograficznego; oraz udzielam Organizatorowi nieodpłatnej i bezterminowej licencji na umieszczenie fotografii na stronie www Organizatora, podczas wystawy pokonkursowej oraz w innych publikacjach związanych z konkursem, a także, w dniu ogłoszenia wyników konkursu.


 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Piwne Historie FDP – konkurs fotograficzny

 1. syja77 pisze:

  I Wrocławski Konkurs Fotograficzny „Piwne Historie FDP”

  Już możemy uchylić trochę rąbka tajemnicy, uwaga….!

  20 darmowych wejściówek na Spotkanie Piwowarów Domowych oraz degustację wyśmienitych piw domowych do zgarnięcia. Dla szczęśliwców mamy też koszulki warsztatowe. Za ustrzelenie 20 zdjęć, które przejdą do 2 tury konkursu.

  Za mało???

  Na podium 3 puchary – tegoroczne kufelki festiwalowe trafią 12 czerwca w ręce trzech utalentowanych autorów najwyżej punktowanych zdjęć.

  Nie czekaj!…. Opowiedz nam swoją „piwną historię” związaną z FDP!! Zostało już tylko 6 dni!!! Reszta nagród wkrótce….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *