Szkółka piwowarska – 31 marca 2016r.

iko_wpis

Zapraszamy na kolejny bezpłatny kurs warzenia piwa sposobem domowym.
Spotkanie odbędzie się 31-go marca (czwartek), w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1A. Zaczynamy od godz. 16:00.

Kurs  odbędzie się w ramach festiwalu @BeerGeekMadness, więc musi być trochę szalony. W związku z tym piwo będziemy warzyć na niestandardowych produktach jak batat, czy fioletowy ziemniak, a do „chmielenia” użyjemy ziół.

Spotkanie przeznaczone jest zarówno dla świeżo upieczonych piwowarów, jak i takich, którzy dopiero chcieliby zacząć tę zabawę – przed wsypaniem słodu do wody opowiemy od czego zacząć i co jest potrzebne do warzenia piwa w domu. Wykłady i ćwiczenia praktyczne poprowadzą doświadczeni piwowarzy domowi z Wrocławskiej Inicjatywy Piwowarskiej. W trakcie warzenia odpowiemy na wszelakie pytania.

Liczba miejsc jest ograniczona do 30 – w lokalu wprawdzie jest więcej miejsca, ale pokaz ma cele edukacyjne, zatem tłoku nie może być 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pokazy warzenia - szkółka i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Szkółka piwowarska – 31 marca 2016r.

  1. Ernest pisze:

    Czy kurs będzie nagrywany? Czy będzie można go później obejrzeć gdzieś w internecie? Strasznie chciałbym wziąć udział, ale nie mam możliwości być w ten dzień we Wrocławiu i szkoda by opuścić tak ciekawy wykład.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *